Vzdělávejte se s námi

Nyní pro Vás připravujeme tato školení / workshopy

Význam CBCT v klinickej endodoncii (SK/CZ)

Přednášející: Dr. Roman Blahuta (SK)

Kdy: 15.04. v 16:00

Registrace zde: https://bit.ly/cbct_endo_blahuta

 

 

Pre-endodoncia a iné veci na zamyslenie pred endo ošetrením (SK/CZ)

Přednášející: Dr. Roman Blahuta (SK)

Kdy: 06.04 v 18:00

Registrace zde: https://bit.ly/pre_endo_blahuta

 

 

 

Připravované termíny:

další informace o termínech na vzdelavani/zavináč/smrcek-dental.cz

Reference

Ešte raz ďakujeme za workshop, mne sa veľmi páčilo. Najlepšie bolo asi, že sme sami mohli skúšať snimkovat, bez časového stresu a toho, že by sme zbytočne ožiarili pacienta, keby snímok nebol dobrý.
Katarína Turanska studentka
Zároveň bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat za workshop. Byl naprosto báječný a nebylo mu co vytknout. A co je nejdůležitější, že po informativní stránce byl skutečně obohacující. Je problém najít workshopy pro studenty, které by byly pro nás dostupné. Spíše jsem doposavad nic podobného nenašla. Takže opravdu velké díky Vám i kolegyni, se spolužačkami jsme byly moc spokojené. A už se mockrát těšíme na semináře zaměřené i na jiná odvětví. Mile rády zase zavítáme.
Nela Segarová a spolužačky
Chtěl bych vám touto zprávou ještě jednou poděkovat za uspořádání workshopu. Výsledek byl dle mého vynikající. Pro mne velmi informativní z teoretického i praktického hlediska. Současně ho považuji i za zábavně strávené odpoledne. Organizace, přístup i vstřícnost byla skvělá, stejně jako odborná úroveň výkladu i praktického nácviku. Ukázalo se, tedy alespoň pro mě, že dané téma je skutečně zajímavé a dalo by se o něm diskutovat i mnohem déle. Ještě jednou děkuji vám oběma.
Roman Václavstudent

Videa